Meble pokojowe białe Vigo Meblościanka Dąb Sonoma/Biały Połysk 200x164

Meble pokojowe białe Vigo Meblościanka Dąb Sonoma/Biały Połysk 200x164

 • Nr produktu: 16692
 • Cena: 1 149,00 zł
 • Cena netto: 934,15 zł
 • Promocja! 949,00 (brutto)
  • Wysokość [cm]: 163
  • Szerokość [cm]: 200
  • Głębokość [cm]: 37
  • Materiał: Wysoki połysk
  Oświetlenie LED:

  Produkt niedostępny


  Minimalistyczne, a zarazem oryginalne meble pokojowe białe Vigo firmy Laski Meble rewelacyjnie sprawdzą się w każdym nowoczesnym salonie. Fronty w wysokim połysku w kolorze białym zapewniają elegancki i subtelny wygląd, a elementy w kolorze Dąb Sonoma dodają całości przytulności.

  Struktura meblościanki Vigo

  Meble pokojowe białe Vigo wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej. Uchwyty wyprodukowane są z solidnego tworzywa sztucznego. Opisany sposób wykonania gwarantuje, że meblościanka będzie świetnie służyć przez wiele lat.

  Poniżej widoczne jest rozmieszczenie półek w meblościance Vigo

  Rozmieszczenie półek Vigo

  Sposób rozmieszczenia wewnętrznych półek umożliwia praktyczne przechowywanie wielu drobiazgów. W centralnym punkcie przewidziane jest miejsce na telewizor. Pod telewizorem można umieścić dekoder i inne urządzenia. Boczne półki świetnie posłużą do ułożenia książek i wyeksponowania dekoracji.

  Płaszczyzny frontów oklejone są obrzeżem ABS, które podkreśla ich elegancki wygląd. Technologia ABS zapewnia wysoka odporność na uszkodzenia, zarysowania temperaturę i jest wysoce ekologiczna. W przeciwieństwie do obrzeży PCV także stosowanych w meblościankach, ABS nie zawierają chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu ulegają szybszemu rozkładowi i nie muszą być kwalifikowane jako odpady specjalne. Obrzeża ABS można poddać całkiwitemu recyklingowi.

  Uchwyt Vigo

  Opcjonalnie do mebli pokojowyvh białych Vigo proponowane jest oświetlenie LED. Montaż typu LFL oparty jest na świetlówkach liniowych.


  Klienci, którzy kupili ten produkt oglądali również:

  Meble pokojowe i wypoczynkowe