Biała meblościanka do salonu Pedro Biały Połysk 270x205

Biała meblościanka do salonu Pedro Biały Połysk 270x205

 • Nr produktu: 20161
 • Cena: 1 599,00 zł
 • Cena netto: 1 300,00 zł
 • Promocja! 1 299,00 (brutto)
  • Wysokość [cm]: 195
  • Szerokość [cm]: 300
  • Głębokość [cm]: 37
  • Materiał: Wysoki połysk

  Produkt niedostępny


  Biała meblościanka do salonu Pedro Biały Połysk 270x205 to znakomity sposób na nowoczesne urządzenie wnętrza. Minimalistyczna meblościanka do salonu Pedro wyprodukowana przez firmę Piaski pozwoli odpowiednio zaaranżować przestrzeń, zaprowadzając w niej porządek i nadając jej eleganckiego wyglądu. Zestaw składający się z witryny niskiej, szafki RTV i witryny  wysokiej wykonany jest w najmodniejszej stylistyce w kolorze białym z połyskiem.

  Kolekcja Pedro

  Pedro aranżacja

  Biała meblościanka do salonu Pedro Biały Połysk 270x205 skonstruowana jest z najwyższej klasy płyty laminowanej. Tworzywo charakteryzuje się wzmocnioną wytrzymałością na zarysowania oraz niszczenie związane z kontaktem z wilgocią a także wysoką temperaturą. Do wykończenia mebli użyto listw MDF i okleiny ABS - również o wysokiej odporności na uszkodzenia.  Przeszklenia wykonano z bezpiecznego szkła hartowanego. Szafki wyposażono w wygodne wnęki do otwierania, przez co uzyskano oryginalny wygląd mebli. Elegancki, prosty styl w połączeniu z solidnością wykonania z najwyższej jakości materiałów to gwarancja użytkowania meblościanki na wiele lat przy utrzymaniu mebli w doskonałym stanie.

  Meblościanka Pedro składa się z czterech elementów:

  Witryna duża

  Witryna duża Pedro

  Witryna wisząca

  Witryna wisząca Pedro

  Szafka RTV

  Szafka RTV Pedro

  Półka wisząca

  Półka wisząca

  Wszystkie elementy to meble wolnostojące, dzięki czemu rozmieścić możemy je w dowolny sposób. Daje to niezliczone możliwości aranżacji wnętrza. Gabaryty białej meblościanki umozliwiają zastosowanie jej nawet w niewielkim pokoju, gdyż zaprojektowany przez producenta układ zajmuje jedynie 270x205 cm. Szafki mebli są bardzo pojemne i można na nich postawić urządzenia RTV. Dodatkowo wykończenie z połyskiem pozwoli optycznie powiększyć przestrzeń.

  Proponowana meblościanka Pedro wykończona jest w białym połysku.


  Klienci, którzy kupili ten produkt oglądali również:

  Meble pokojowe i wypoczynkowe