Invicta Interior Lagos stół rozkładany drewniany

Invicta Interior Lagos stół rozkładany drewniany

 • Nr produktu: 20383
 • Cena: 1 749,00 zł
 • Cena netto: 1 421,95 zł
 • Promocja! 1 399,00 (brutto)

  Produkt niedostępny


  Stół jest stałym wyposażeniem każdego domu, musimy dobrać go tak by pasował do stylistyki jadalni lub kuchni. Stół do jadalni Lagos poza tym, że pięknie uzupełni domową przestrzeń, równie dobrze może stać się stałym elementem wyposażenia nowoczesnego biura.

  Invicta Interior stół Lagos w aranżacji wnętrza

  Jego efektowny wygląd wynika z tego, że bardzo dużej wyrazistości stołowi do jadalni Lagos dodają naturalne słoje. Tym bardziej, że są to słoje niezwykle cenionego drewna sheesham. Jest ono obrabiane ręcznie, dzięki czemu zostaje zachowana wspaniała faktura stołu, a rysunek słojów jest czymś unikatowym. To one stanowią o jego oryginalności i indywidualnym charakterze. W celach zabezpieczających drewno zostało ono polakierowane.

  Kolejną zaletą stołu do jadalni Lagos jest jego funkcjonalność. Podstawowe wymiary stołu nie są zbyt duże 120 x 75 x 80 cm i spokojnie będzie można wkomponować stół w nawet mniejsze pomieszczenia. Jednak po rozłożeniu osiąga on długość 200 cm. Wystarczy skorzystać ze specjalnych płytek wtykowych o wymiarach 80 x 40 cm, by przy stole mogła zasiąść większa liczba gości.

  Invicta Interior rozkładany stół drewniany

  Marka Invicta Interior to jeden z najpopularniejszych producentów mebli domowych ostatnich lat. Niemiecka marka gwarantuje trwałość oraz najwyższą jakość produktów. Invicta Interior specjalizuje się w dystrybucji mebli oraz akcesoriów dekoratorskich. Wszystkie meble znajdujące się w ofercie cechuje nowoczesny design, solidne wykonanie oraz najwyższej jakości materiały.

  Szeroka i rozbudowana oferta producenta umożliwia stworzenie wymarzonej aranżacji w każdym pomieszczeniu - zarówno we wnętrzach mieszkalnych - w salonie, sypialni, jadalni - jak i we wnętrzach użytkowych jak biura, kawiarnie czy też restauracje.

  Decydując się na zakup mebli marki Ivicta Interior otrzymujemy produkty, które służyć będą przez długie lata.


  Klienci, którzy kupili ten produkt oglądali również:

  Meble pokojowe i wypoczynkowe