Półka pod TV P110

Półka pod TV P110

 • Nr produktu: 13377
 • Cena: 352,00 zł (brutto)
 • Cena netto: 286,18 zł
  • Szerokośc[cm]: 44
  • Wysokośc[cm]: 85
  • Głębokość[cm]: 38
  • Materiał: Płyta MDF

  Produkt niedostępny


  Półka TV P110 to mebel przeznaczony do telewizorów mocowanych bezpośrednio na ścianie. Pozwala w estetyczny sposób ukryć przewody łączące telewizor z gniazdkiem i dodatkowymi urządzeniami, a na półce postawić sprzęt taki jak tuner, odtwaracz płyt DVD lub blue ray.

  Maskownice górna i dolna wykonane są z czarnej, lakierowanej płyty MDF bez wysokiego połysku. Kanał kablowy w maskownicach pozwala na łatwe uporządkowanie i zabezpieczenie kabli przed wypadaniem, co nie tylko wpływa na estetyczny wygląd ale znacznie ułatwia montaż na etapie mocowania półki z maskownicą do ściany. Zmontowana półka jest na tyle wysoka, że sięga od zawieszonego telewizora do samej podłogi.

  Na półce można postawić każdy sprzęt do telewizora ważący do 8 kg. Wykonana jest ona z przezroczystego, hartowanego szkła o grubości 6 mm.

  Montaż mebla jest bardzo łatwy, zastosowano specjalny system pozwalający na korektę błędnego wiercenia o 5 mm w pionie i poziomie. Należy pamiętać, że półkę można zamocować na ścianach murowanych, z cegły, betonu, bloczków betonowych lub siporeksu. Natomiast półka nie jest przenaczona do montażu na ścianach z płyty kartonowo gipsowej i innych cienkich materiałów.

  Konserwacja:
  Zarówno elementy szklane jak i powierzchnie lakierowane należy czyścić płynami do mycia okien (ze względu na kurz najlepiej, żeby płyn był o własnościach antystatycznych). Elementy lakierowane należy przecierać miękką tkaniną, lekko zwilżoną płynem.


  Klienci, którzy kupili ten produkt oglądali również:

  Meble pokojowe i wypoczynkowe