Wielopunktowa lampa podłogowa Zodiac Floor TS-5805-BK

Wielopunktowa lampa podłogowa Zodiac Floor TS-5805-BK

 • Nr produktu: 20655
 • Cena: 649,00 zł (brutto)
 • Cena netto: 527,64 zł

  Produkt niedostępny


  Firma Zuma – Line to renomowany importer i dystrybutor oferujący szeroki wybór lamp, kinkietów, żyrandoli oraz artykułów z branży oświetleniowej w Polsce. W swojej ofercie posiada produkty wyróżniające się oryginalnym kształtem i ciekawym wykończeniem. Wysokiej jakości eleganckie lampy sprawdzą się w każdym otoczeniu, zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w  przestrzeniach publicznych.

  Zuma Line oświetlenie

  Wielopunktowa lampa podłogowa Zodiac Floor TS-5805-BK wykonana została z chromu z wykończeniem w kolorze czarnym, w oparciu o projekt, który stanowi odpowiedź na najnowsze trendy. Dzięki swojemu wyglądowi bardzo dobrze odnajdzie się ona we wnętrzach jasnych, stając się kontrastowym elementem dekoracyjnym, który poza świetnym wyglądem, spełni również szereg funkcji użytkowych. Lampa składa się z pięciu kloszy, które rozmieszczone zostały w wygiętych w pałkowaty kształt statywach posiadających różną długość. Dzięki temu jej forma jest interesująca i nawiązuje swoim kształtem do motywów florystycznych, które są obecnie bardzo popularne i często znajdują swoje miejsce w nowoczesnych, minimalistycznych, artystycznych i industrialnych wnętrzach, którym nie brakuje elegancji i niewymuszonego uroku. 

  Lampa czarna Zodiac

  Wielopunktowa lampa podłogowa Zodiac Floor TS-5805-BK odnajdzie się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie stanie się ważnym źródłem oświetlenia, ale również w przestrzeniach komercyjnych, takich jak hotele czy restauracje. Do lampy należy zastosować pięć żarówek o maksymalnej mocy 40 W każda i o gwincie E14.

   


  Klienci, którzy kupili ten produkt oglądali również:

  Lampa stojąca z białym kloszem Deco Floor TS-060216F-CHWH

  Firma Zuma – Line to renomowany importer i dystrybutor oferujący szeroki wybór lamp, kin

  • Cena: 949,00

  Wygięta lampa podłogowa z białym kloszem Vision Floor TS-010...

  Firma Zuma – Line to renomowany importer i dystrybutor oferujący szeroki wybór lamp, kin

  • Cena: 599,00

  Lampa podłogowa czarna Deco Floor TS-060216F

  Firma Zuma – Line to renomowany importer i dystrybutor oferujący szeroki wybór lamp, kin

  • Cena: 899,00
  Meble pokojowe i wypoczynkowe