Nowoczesne meblościanki pokojowe

Dla wielu osób meblościanki kojarzą się z reliktem minionej epoki. W latach 90-tych ubiegłego wieku był to bardzo popularny mebel, który stał praktycznie w każdym domu. Obecnie produkowane meblościanki, które znajdują się w naszej ofercie, niczym nie przypominają tych z czasów PRLu. Coraz więcej osób decyduje się na wstawienie meblościanki do salonu, ponieważ gama wzornictwa i kolorów jest tak duża, że bez problemu można znaleźć zestaw pasujący do każdego mieszkania.

Specjalnie skonfigurowane zestawy nowoczesnych meblościanek przewidują zagospodarowanie ich w salonach wyposażonych w najróżniejsze sprzęty kina domowego i innych elektronicznych gadżetów. Wszystko zostało tak zaprojektowane, żeby jak najlepiej ukryć plączące się pod nogami i nieestetyczne kable. Nowoczesna meblościanka na pewno obejmuje szafkę na telewizor, kilka zamykanych szafeczek, regały i szuflady. Dobór odpowiednich mebli do zestawu jest kwestią indywidualnych potrzeb, ale niestety także często ograniczonych funduszy.

Oprócz nowoczesnego wzornictwa i wykorzystania materiałów najwyższej jakości, meblościanki to przede wszystkim duża funkcjonalność. Stosując tego typu mebel nie musimy już martwić się o to, gdzie schować ulubioną kolekcję płyt, czy też gdzie ustawić chętnie czytane książki. Meblościanka ma to do siebie, że możemy dowolnie konfigurować jej elementy. Jeżeli jesteśmy zagorzałymi fanami czytelnictwa, to oczywistym jest, że dodamy więcej półek na książki. Jeżeli jednak ponad wszystko cenimy sobie porządek i prywatność, to zdecydujemy się na więcej szuflad i zamykanych drzwiczkami szafek.

Drewniane meblościanki do salonu z tandetną okleiną to już przeszłość. Nowoczesne wnętrza potrzebują nowoczesnych meblościanek i takie właśnie meble przedstawiamy w naszej ofercie. Praktycznie dowolne połączenie kolorów daje duże pole do popisu naszej wyobraźni i instynktowi dekoratora wnętrz. My będziemy najwięcej czasu spędzać w tym miejscu, więc powinniśmy dobrać meble, które nie będą nas szybko nudziły, ale również ich krzykliwość nie może drażnić.

Nowoczesna meblościanka wykonana jest z solidnego materiału, który daje się łatwo obrabiać, dzięki czemu powstają bardzo ciekawe kształty i połączenia kolorów. Również szeroka gama dostępnych materiałów wykończeniowych i szeroka kolorystyka sprawia, że bez problemu będą mogli Państwo dopasować coś do własnego mieszkania. Rozbieżność cen w przypadku meblościanek może być największa, jednak jak w przypadku pozostałych mebli, nasze ceny są bardzo konkurencyjne, tak więc każdy powinien w naszej ofercie znaleźć coś dla siebie.

Meblościanka to świetny pomysł zarówno w ciasnym pomieszczeniu, gdzie nade wszystko liczy się oszczędne gospodarowanie przestrzenią, jak i do obszernych salonów, gdzie meblościanka stanowi wysublimowany dodatek i uzupełnia pozostałe meble. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na zakup meblościanek, ponieważ ich wzornictwo tak szybko podąża za modą, że każde mieszkanie urządzone w dobrym guście nie może obyć się bez nowoczesnej meblościanki.
Salon jest pierwszym pomieszczeniem, które przychodzi na myśl, kiedy mówimy o meblościankach. Jednak z równie dużym powodzeniem spełniają one swoją rolę w pokojach nastolatków, czy nawet sypialniach rodziców. Wówczas dobiera się zestawy z większą ilością szuflad i zamykanych szafek. W wielu przypadkach meblościanka z powodzeniem zastępuje komodę, a czasami nawet szafę na ubrania. Przeznaczone są do tego celu specjalne meblościanki do sypialni. W salonach jednak królują meble przeznaczone do współpracy z dużymi telewizorami i systemami audio. Zazwyczaj liczy się tu nowoczesne wzornictwo, jednak funkcjonalność nie schodzi wcale na dalszy plan. Właśnie duża funkcjonalność i fakt, że dobrze skonfigurowana meblościanka potrafi zastąpić kilka innych mebli sprawia, że w ostatnich latach jest to towar, który cieszy się niesłabnącą popularnością w najróżniejszych grupach wiekowych klientów. Przeglądając naszą szeroką ofertę meblościanek nowoczesnych, jak i klasycznych, z całą pewnością znajdą Państwo coś dla siebie i swojego mieszkania.

Meblościanki do salonu

Meblościanka Nowoczesna Jet 260x171,5 cm Dąb Sonoma + Grafit...

Meblościanka Nowoczesna Jet  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w now

 • Cena: 898,99 zł
  649,00

Meblościanka Nowoczesna Jet 260x171,5 cm Grafit + Dąb Sonoma...

Meblościanka Nowoczesna Jet  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w now

 • Cena: 898,99 zł
  649,00

Meblościanka Nowoczesna Hugo Dąb truflowy 220x179 - Laski Me...

Meblościanka Nowoczesna Hugo  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 999,01 zł
  689,00

Meblościanka Nowoczesna Hugo Dąb sonoma/Biały 220x179 - Lask...

Meblościanka Nowoczesna Hugo  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 999,01 zł
  689,00

Meblościanka Nowoczesna Hugo Biała 220x179 - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Hugo  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 999,01 zł
  689,00

Meblościanka Nowoczesna Vigo 200x163,5 - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Vigo  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 1 149,00 zł
  949,00

Meblościanka Nowoczesna Hugo Dąb Sonoma 220x179 - Laski Mebl...

Meblościanka Nowoczesna Hugo  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 999,01 zł
  689,00

Meblościanka Nowoczesna Intel 210x175 cm - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Intel  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w n

 • Cena: 799,00 zł
  690,00

Meblościanka Nowoczesna Life 210x175 cm - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Life  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 898,99 zł
  695,00

Meblościanka Nowoczesna Faro 235x175 cm - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Faro  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 1 099,01 zł
  899,00

Meblościanka Nowoczesna Net 169x124 cm - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Net  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w now

 • Cena: 699,00 zł
  550,00

Meblościanka Nowoczesna Faro II 235x175 cm - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Faro II  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w

 • Cena: 898,99 zł
  769,00

Meblościanka Nowoczesna Link 300x194 cm - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Link  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w no

 • Cena: 1 599,00 zł
  1 399,00

Meblościanka Nowoczesna Jet 260x171,5 cm - Laski Meble

Meblościanka Nowoczesna Jet  to eleganckie wyposażenie, które świetnie komponuje się w now

 • Cena: 898,99 zł
  649,00
produkt niedostępny

Meblościanka Aviva fioletowa

Meblościanka Aviva to mebel, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnym salonie. Dzięki użyciu

 • Cena: 1 299,00
produkt niedostępny

Meblościanka Aviva biała

Meblościanka Aviva to efektowna i oryginalna alternatywa dla tradycyjnych meblościanek. Doskon

 • Cena: 1 299,00
produkt niedostępny

Meblościanka Acomo Biała

Elegancka forma meblościanki Acomo sprawi że stanie się ona nieodłącznym elementem wyposażenia k

 • Cena: 1 999,00
produkt niedostępny

Meblościanka Aviva Czarna

Zapraszamy do zapoznania się ofertą ekskluzywnej meblościanki Aviva.  Fronty w kolorz

 • Cena: 1 299,00
produkt niedostępny

Meblościanka Acomo Czarna

Meblościanka Acomo w kolorze czarnym to nowoczesne wyposażenie, które świetnie komponuje się w

 • Cena: 1 439,00
produkt niedostępny


Meblościanki, które oferuje ceniony sklep meblowy to artykuły, jakie mogą być z powodzeniem dopasowane zarówno do dużego pomieszczenia jak też do izby, w której należy raczej oszczędzać przestrzeń. Praktyczność dobrze zaprojektowanych mebli polega właśnie na tym, aby swobodnie móc dobrać meblościanki pokojowe, które będą się idealnie komponować z poszczególnym pomieszczeniem zarówno pod kątem kolorystycznym jak też stylistycznym. Naturalnie w dzisiejszych czasach niemniej ważną kwestią jest pragmatyzm w kwestii meblowania mieszkań, toteż czy to będą meblościanki młodzieżowe, czy też te, jakie mają stanąć w salonie. Teraz bowiem stawiamy na pierwszym miejscu użyteczność oraz estetykę mebli i zawsze staramy się aby to połączenie było widoczne gdy chodzi o meblościanki nowoczesne czy też utrzymane w starszym bardziej klasycznym stylu. Jak się bowiem okazuje, w sklepie meblowym można teraz zakupić wszelkiego rodzaju artykuły, gdyż producenci prześcigają się w ofertach, aby tylko podołać wymaganiom potencjalnego konsumenta. Tak więc jeśli akurat jesteśmy w trakcie przeprowadzki d naszego nowego mieszkania i szukamy nowych mebli, czy też zamierzamy wstawić meblościanki do salonu, które mają zastąpić stare regały, to z pewnością dostaniemy to czego szukamy. Dobrą radą będzie też twierdzenie, że zawsze w takich okolicznościach praktycznym wyjściem będzie skontaktowanie się z jakimś doświadczonym projektantem wnętrz. Meblościanki zawsze wówczas będą właściwie dobrane, i w efekcie służyć nam będą długie lata. Posiadający dużą wiedzę fachowiec postara się bowiem dobrać takie artykuły meblowe, które będą mieć na przykład eklektyczny styl. Dzięki temu w czasach projektowania nasiąkniętego postmodernizmem, czyli łączącego różne style meblościanki pokojowe wkomponują się bez problemu  w każde mieszkalne wnętrze. Praktyka ta jest zresztą już od dłuższego czasu popularna i stosowana z powodzeniem. Jedynym naszym zadaniem będzie dotarcie do profesjonalnego projektanta i dobrze wyposażonego sklepu.

Meble pokojowe i wypoczynkowe