Ława z regulowaną wysokością Ulva

Ława z regulowaną wysokością Ulva

 • Nr produktu: 15478
 • Cena: 1 764,00 zł (brutto)
 • Cena netto: 1 434,15 zł
  • Długość [cm]: 120
  • Szerokość [cm]: 70
  • Wyskość [cm]: 53
  Kolory:

  Produkt niedostępny


  Dla osób pragnących połączyć estetykę wykonania z funkcjonalnością wspaniałą alternatywą będzie rozkładana ława z regulowaną wysokością Ulva. Zmienny rozmiar umożliwia zaoszczędzenie miejsca na co dzień, a możliwość dołożenia dwóch wkładek o długości 39 cm oraz zmiany wysokości za pomocą mechanizmu podnoszenia gwarantuje komfort i radość z użytkowania podczas posiłku i wykorzystywanie jako ławostołu.

  Ława Ulva wyposażona jest w mechanizm pneumatyczny w którego skład wchodzą trwałe niemieckie prowadnice oraz podnośniki.  Wykorzystane materiały gwarantują solidność oraz łatwość  użytkowania. 

  Regulowana wysokość ławy realizowana jest za pomocą mechanizmy przypominającego ten użyty w fotelu biurowym – po przytrzymaniu dźwigni blat zostaje automatycznie podniesiony, jednak po jej zwolnieniu możemy zatrzymać blat w dowolnie wybranej przez siebie wysokości z zakresu 53 cm - 74 cm. 

  W celu rozłożenia ławy wystarczy zwolnić dwa hamulce prowadnicy synchronicznej, rozsunąć blat i dołożyć jedną lub dwie wkładki.

  Ława z regulowaną wysokością Ulva charakteryzuję się wysokim standardem wykończenia. Posiada blat wykonany z płyty laminowanej w kolorystyce drewnopodobnej oraz dwie chowane w blat wkładki o grubości 18 mm.

  Istnieje możliwość wyboru własnego wariantu kolorystycznego z palety barw firmy Kronopol oraz lekkiej modyfikacji wymiarów ławy – w celu złożenia indywidualnego zamówienia zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu.


  Klienci, którzy kupili ten produkt oglądali również:

  Meble pokojowe i wypoczynkowe