Lockheed komoda KM3 dąb grandson w stylu industrialnym

Lockheed komoda KM3 dąb grandson w stylu industrialnym

 • Nr produktu: 33430
 • Cena: 539,00 zł (brutto)
 • Cena netto: 438,21 zł

  Produkt niedostępny
  Przewidywany termin dostępności: 28.02.2022


  Lockheed komoda KM3 dąb grandson w stylu industrialnym to nie tyko praktyczny mebel ale również świetny dodatek do naszego pomieszczenia. Estetyczny model KM3 nada charakteru w naszym salonie, sypialni czy przedpokoju. Jego uniwersalność pozwala na ustawienie go praktycznie w każdym pokoju. Wymiary komody to 83 cm szerokości, 40 cm głębokości oraz 130 cm szerokości. 

  Komoda z szafką i szufladą dębowa - aranżacja Halmar Lockheed

  Do produkcji mebla wykorzystana została płyta meblowa pokryta okleiną w naturalnym dekorze dąb grandson. Niejednolite wybarwienie sprawia że każda komoda z kolekcji Lockheed to oryginalny mebel. Podstawę stanowi stal malowana proszkowo w kolorze czarnym. Malowanie nie tylko nadaje jej estetyczny wygląd ale również dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami. 

  Wnętrze komody Lockheed w kolorze jasnego brązu

  Na wyposażeniu komody znajdziemy szufladę na prowadnicach, znajdującą się na dole mebla, zamykaną szafkę z wnętrzem skrywającym praktyczne półki oraz półkę otwartą. Umieszczenie otwartej półki w górnej części bryły pozwala na ekspozycję naszych przedmiotów jak i łatwy dostęp do jej zawartości. Zamykane szafki oraz szuflada posiadają uchwyty w kolorze czarnym.


  Produkty z serii Genua:

  Meble pokojowe i wypoczynkowe